МЕНЮ

Прибирання квартир, будинків, офісів

Проблема прибирання квартири або будинку, хвилює кожну людину, на протязі всього життя. І одна з основних послуг клінінгової компанії CleanVn є генеральне прибирання квартир, будинків, прибирання офісів Вінниця. Зв'яжіться з нашим менеджером, замовте послугу: прибирання будинку або прибирання квартири у Вінниці і отримаєте, максимально швидку і якісну прибирання Вашого будинку, офісу або квартири.
Генеральне прибирання приміщень (прибирання квартир Вінниця, прибирання будинків Вінниця, прибирання офісів Вінниця) є для нашої компанією пріоритетною послугою з гнучкою ціновою політикою.
І здається, що все знають як потрібно робити генеральне прибирання в теорії але коли справа доходить до практики, виявляється що процес цей займає багато часу і сил. Навіщо витрачати свій дорогоцінний час на прибирання, якщо є люди які з радістю зроблю її за вас.

З нашою компанією CleanVn ваш будинок, квартира, або офіс будуть завжди в чистоті. (Прибрати квартиру в Вінниці, прибрати офіс, будинок, магазин, кафе, ресторан, ми впораємося з усіма видами прибирання) .Генеральная прибирання будь-якої складності.

Генеральне прибирання квартири, будинку                        от 15 за 1 м²

Послуга генерального прибирання квартири, включає в себе:

Комплексне прибирання ванних кімнат і санвузла в будинку, квартирі.
· Мийка підлог
· Повна чистка раковин, ванн і унітазу
· Частка сантехніки і доведення її до блиску. Протирання дзеркал.
комплексна чистка
· Частка кухонних меблів
· Видалення жиру будь-якої складності з усіх поверхонь
· Надання колишнього блиску всім кухонним поверхонь, різного типу
· Миття підлоги
Прибирання в кімнатах і коридорах в будинку, квартирі
· Комплексне очищення підлог будь-якого типу.

Наша компания подходит к каждому клиенту индивидуально учитывая все пожелания. Также, предоставляется услуга бесплатной оценки объема работ по уборке ваших помещений. Сделаем генеральную уборку квартир, домов, офисов в Виннице. Все для клиента, выполним уборку в максимально короткие сроки.

      Уборка дома, квартиры, офиса, от компании CleanVn   

Минимальный заказ по уборке  квартир, домов, офисов то 900 грн.

 

Замовити прибирання в Вінниці:

Разработка сайта «Webhit»

CleanVn - клінінгові послуги