МЕНЮ

Миття вікон, вітрин

Післябудівельне миття вікон:

Внутрішня сторона:

кв.м

від 20 грн.

Зовнішня сторона:

кв.м

від 20 грн.

Мийка вікон:

Внутрішня сторона:

кв.м

від 15 грн.

Зовнішня сторона:

кв.м

від 15 грн.

Миття вікон у Вінниці

З проблемою брудних вікон стикаються всі. Це може бути пов'язано зі зміною нового часу року або ж з ремонтними роботами. Хто захоче дивитися у вікно, на склі якого залишилися сліди бруду і пилу? Для того щоб надати вікнам ідеальний вид, потрібно витратити багато часу і сил. Наша клінінгова компанія CleanVn в Вінниці, із задоволенням зробить це за Вас!

Після прибирання наших співробітників Ваші вікна засяють чистотою. А Ви зможете насолоджуватися прекрасним видом з вікна.

Комплексне миття вікон, може включати в себе прибирання:

  • балконів і лоджії
  • забрудненого скла, рами з пластика або дерева
  • карнизів і жалюзі
  • вітрин або вікон офісних будівель

Мийка вікон в нашій компанії CleanVn, є окремою послугою, і оплата за неї буде залежати від складності майбутньої роботи, ступеня забруднення самих вікон, а також їх квадратури. Миття вікон у Вінниці, можна замовляти як окремо, так і вона може бути включена в будь-яку іншу послугу, яку клієнт може замовити в CleanVn. Клієнт для нас завжди на першому місці, і ми завжди враховуємо всі його побажання. Замовивши миття вікон у нас, Ви отримаєте ідеальне виконання свого замовлення, в обумовлені терміни, наші співробітники не підуть поки Ваше замовлення не буде виконаний на 100%.

- Мінімальне замовлення по прибиранню 900 грн.

 

Замовити прибирання в Вінниці:

Разработка сайта «Webhit»

CleanVn - клінінгові послуги