МЕНЮ

Хімчистка меблів, килимових покриттів

Хімчистка меблів, килимових покриттів у Вінниці

Чистка меблів в Вінниці одна з найпопулярніших послуг в сфері клінінгу. Адже м'які меблі постійно перебуває в зоні ризику і піддається різного роду забруднень, плям і потертостей. Це може привести до втрати меблів, коли вона початково привабливого вигляду, а також до неприємного запаху. Все це позбавить вас, комфортного перебування у себе вдома або в офісі. Після того, як ви замовите послугу хімчистки меблів у нас, Ваша меблі будуть виглядати як нова. Ми гарантуємо вам очистити Ваші меблі від плям, будь-якого виду складності і усунемо неприємний запах.

Найменування

Од. вим.

Ціна, грн.

1.

- диванів

шт

від 700

2.

- крісел

шт

від 250

3.

- офісних стільців

шт

від 80,00

4.

Подушка декоративна, маленька

шт

від 40,00

5.

Подушка декоративна, велика

шт

від 60,00

6.

Ковролін

1 м²

від 20 грн за м2

7.

Матрац

шт

від 400

 

Хімчистка килимових покриттів у Вінниці

Килими та килимові покриття за певний час збирають в собі волосся, пил, пісок, шерсть, тверді важкі частки. За час використання, виріб зношується, на його поверхні з'являються помітні потертості і плями. Але що дійсно важливо - в підставі килимового покриття розмножуються різні біологічні бактерії.

Хімчистка ковроліну - популярна послуга, так як вона дозволяє заощадити час і при цьому насолоджуватися чистим і буквально свіжим запахом вашого килимового покриття. Чистку на дому, може надати вам компанія CleanVn.

- Мінімальне замовлення по прибиранню 900 грн.

 

Замовити прибирання в Вінниці:

Разработка сайта «Webhit»

CleanVn - клінінгові послуги